Erken Rezervasyon Kampanyası
1 Mart 2024 – 30 Ekim 2024 Tarihleri Arasında Yaz Kampanyası Boyunca Erken Rezervasyon Yaptıran Müşterilerimize %20 İndirimli Nakliye Hizmeti Sağlıyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

ANTALYA NAKLİYAT

ANTALYA NAKLİYAT

ANTALYA NAKLİYAT

Antalya Nakliyat kalitesi ile sizlerin, evden eve nakliyat konusunda her zaman hizmetinizde.

Bize emanet ettiğiniz eşyaları güvenli bir şekilde evinizden teslim alacak, gene aynı özenle yeni yaşam alanınıza götüreceğiz.

Dolabınızdaki giysiler ütüsü bile bozulmadan araçlarımıza koyulacak, gene aynı hassasiyetle diğer kıymetli eşyalarınız pratik zekâya sahip iş arkadaşlarımız aracılığında taşınacak.

Yüzde Yüz Müşteri MemnuyetiHassas planlama ve iş becerisi yüksek kadromuz, yalnızca şehir içi değil; aynı zamanda şehir dışı nakliye işlerinde de yanınızda olacak.

Siz değerli müşterilerimizin yalnızca bir telefon uzağındayız.

Telefondaki ön görüşmemizin ardından uzmanlarımız evinizi ziyaret edecek, çalışma prensipleri ile ilgili sizleri bilgilendirecektir.

Siz de aynı şekilde dilek ve taleplerimizi bu ekibimize bildirebilir, uyum içerisinde bir çalışma sağlanmasında yardımcı olabilirsiniz.

Taşınma esnasında ise tek yapacağınız şey arkanıza yaslanıp bizi izlemek olacak.

Eğer sizlere yeterli güveni verebilirsek ne mutlu bize.

Dilerseniz yakında bir kafeye gidip kahvenizi içer veya son bir kez komşularınıza ziyarete gidip vedalaşabilirsiniz.

Siz müşterilerimize verdiğimiz değeri eşyalarınıza da veriyor, müthiş bir hassasiyetle görevimizi icra ederek diğer firmalardan kendimizi farklı tutuyoruz.

Antalya’da evden eve taşımacılık hizmeti veren firma, işinde deneyimli profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır.

Gerçekleştirdiği tüm çözümler de sağlam bir ekip çalışmasını ilke edinmiş olan firma, düzenli eğitimler ve şirketi için motivasyon toplantıları sayesinde elemanları sürekli zinde ve bilgili tutmayı başarmıştır.

Firma, müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu Antalya Asansörlü taşımacılık hizmetinde, müşterilerin sürekli öneri ve şikayetlerini dinleyip geliştirmeler yapmaktadır.

Firma, özel üniformaları ve monte/demonte işlemleri için yanlarında getirdikleri teçhizat ile kusursuz ve tam yerinde hizmet vermeyi ilke ekinmiş profesyonel bir ekipten oluşmaktadır.

Ekip, aynı zamanda haftalık eğitimlere katılmakta olup, taşımacılık alanındaki gelişmelerden ve müşterilerin öneri/şikayetlerinden haberdar edilmekte ve eğitilmektedir.

Antalya Nakliyat Evden Eve Asansörlü Nakliye

Firmanın birlikte çalıştığı ekip içerisinde yaş ortalaması 28’dir. Konusunda uzman, deneyimli ve daha önce bu işin eğitimlerini profesyonel olarak tamamlamışlardır.

Kusursuz hizmet anlayışını ilke edinen firma da çalışan personel sayısı ise her geçen gün artmakta, daha hızlı ve daha kusursuz hizmet vermek için sürekli büyümektedir.

30 Haziran 2018
ANTALYA NAKLİYAT için yorumlar kapalı
838 görüntülenme
Hemen Ara Teklif Al