Erken Rezervasyon Kampanyası
1 Mart 2024 – 30 Ekim 2024 Tarihleri Arasında Yaz Kampanyası Boyunca Erken Rezervasyon Yaptıran Müşterilerimize %20 İndirimli Nakliye Hizmeti Sağlıyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Taşımacılık öncesi aklınızda onlarca soru var ? ve bu soruları nakliyecilere sormak yerine sizlere tek bir başlıkta topladık.

Aklınıza takılan bir soru var ise lütfen iletişim sayfamızda yer alan e-posta adresine sorularınızı gönderiniz.

Evden eve nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır?
Evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.
Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?
Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.
Taşınma İçin Nakliyat Firmasına Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.
Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?
Evden eve nakliyat yaptırmak isteyen bir çok kişinin en merak etmiş olduğu konuların başında nakliyat fiyatları gelmesi nedeni ile biz sizlere, bu işin püf noktalarını tüm detayları ile anlatacak ve sizlerin güvenle taşıma işlemlerini yapmanızı sağlayacağız. İlk olarak şehir için veya şehirler arası mesafe durumlarında zaten bir fiyat farklılığının olduğunu herkesin kabullenmesi normal olacağı gibi, sizlere en önemli nakliyat fiyatları etkeni olarak, dairenizin hangi katta bulunduğu ile alakalı olarak fiyatlandırma yapıldığını belirtelim. Eğer daireniz ikinci katta ise ve siz yeni evinizi aynı şekilde ikinci katta tutmuşsanız, fiyat olarak sizlere çıkarılan meblağ ile, ikinci katta ki evinizin, dördüncü kata taşınması durumunda farklı bir fiyat çıkması kaçınılmaz olacaktır. Çünkü sizler her katın, zaman olarak ve verilen emek olarak da, iki katı olacağını düşünürseniz eğer, bir kattan ne olur ki demeniz çok yanlış olacaktır. Evden eve nakliyat için bir diğer önemli konu ise paketleme ve anlaşmış olduğunuz taşımanın özelliği gelmektedir.
Nakliyat Firmalarından Randevu Almalı Mıyım?
Özellikle yaz ayları için kesinlikle randevu almalısınız. Ayrıca yılın hangi mevsiminde olursak olalım mutlaka evden eve nakliyat firması ile görüşmelerinizi evinizi taşıtmak istediğiniz tarihten bir gün öncesinde görüşmeli ve tüm işlemlerinizi eksiksiz olarak bildirmelisiniz. Çünkü bu gibi durumlarda zamanında bildirimde bulunmadığınız için eksik bir çok detayın olması kaçınılmaz olmaktadır. İşte bunun için bizim sizlere tavsiyemiz, mutlaka eşya taşıtma işleminiz için, bir hafta öncesinden nakliyat firmaları ile anlaşmış olmanız olacaktır. Böylelikle sizlerde nakliyat firmaları ile her türlü konuda anlaşmış olacak ve bu anlaşma ile birlikte, güvenli bir taşıma için sadece firmanın sizlere geleceği gün için ayarlamalarınızı yapmış olacaksınız. Sizlerde nakliyat fiyatları konusunda özellikle çelişkiler içine düşmek istemiyor ve çok daha az ücretler ödemek istiyorsanız, nakliyat işlemleri için hazırlıklarınızı ve ambalajlama işlemlerinizi bir hafta önceden başlayarak hem maliyeti düşürebilir, hemde zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Bunun için de nakliyat firmaları ile görüşerek, evden eve nakliyat için gün almalısınız.
Eşya Ambalajını Nasıl Yapıyorsunuz?
Firmamız taşımacılık işi yapar iken eşya ambalajını önemser. Çünkü bu eşyanın güvenliği için çok önemlidir.Biz, her eşyaya özel, o eşyayı iyi paketleyecek ve olası tehlikelerden koruyacak ambalaj malzemesi alıyoruz. Bu malzeme ile özenle eşya ambalajını yapıyoruz. Buzdolabı ayrı, bardak ayrı, tekstil ayrı, mobilya ayrı, beyaz eşya ayrı ambalaj malzemesi ile özenli ve güvenli olarak paketlenir.
Montaj ve De-montaj Personeliniz Var mı?
Evet, nakliyat hizmetinde önemli görevlerden birisi de de-montaj ve montaj hizmetini profesyonelce yapmaktır. Bu özel mesleki deneyimi olan bir personel hizmetidir.Koltuk takımı, kanepe veya farklı eşyaların de-montajını ve yeni evinizde montajını yapacak özel personelimiz bünyemizde hizmet vermektedir.
Çalışan personel firmanızın sürekli personeli mi?
Evet devamlı firmamız için çalışan ve firmamızın üniformasıyla firmamızın verdiği eğitimle çalışmakta olan elemanlarımız mevcuttur. Dışarıdan günlük eleman çalıştırılmamaktadır.
Araçlarınız kapalı kasamı.
Evet, Araçlarımızın Tümü Kapalı Kasalıdır.
Hemen Ara Teklif Al