Erken Rezervasyon Kampanyası
1 Mart 2024 – 30 Ekim 2024 Tarihleri Arasında Yaz Kampanyası Boyunca Erken Rezervasyon Yaptıran Müşterilerimize %20 İndirimli Nakliye Hizmeti Sağlıyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

TÜRKİYE’NİN HER YERİNE TAŞIYORUZ

TÜRKİYE’NİN HER YERİNE TAŞIYORUZ

TÜRKİYE’NİN HER YERİNE TAŞIYORUZ

Akdeniz’in en güzel tatil şehridir. Gelişmekte olan sanayisi ve turizmi ile her sene milyonlarca insanı kendine çeken ülkemizin en güzel şehirlerinden bir tanesidir.

Antalya bölgesi civarında 2 tane havalimanı ve büyük bir limanıyla uluslararası aktif bir şehirdir.

Antalya’da kışın yaza göre çok da sakin geçmez.
Oteller büyük firmalarla ve kurumlarla eğitim ve seminerler hazırlarlar.

Türkiye’nin her bölgesinden kış ve bahar sezonunda yerli turist akın etmektedir.

Büyük fuar ve organizasyonlarda bu şehirde çok sıkı gerçekleşmektedir.

Antalya turizmi. sanayisi ve tarımsal alanlarda yaptığı büyük çalışmalarla şehir kendini ayakta tutar.

Bu hızlı gelişimde her sene milyonlarca insanın ziyaret ettiği Antalya her sene nüfusu hızla artış gösteren illerin başında gelmektedir.

Bu nüfus değişimiyle beraber yerleşen insanlar Antalya içinde ve dışında ev eşyalarını taşıtma gereksinimleri doğmaktadır.

Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Geniş kasalı araçları, özverili ve çalışkan personeliyle Antalya nakliyat firması evden eve nakliyat çalışma sistemiyle eşyalarınızı taşımaya taliptir.

Ofis değişikliği, eşya depolama, parça eşya taşıma, 7/24 müşteri hizmet ağıyla Türkiye’nin her noktasına eşyalarını güvenle ve özveriyle evden eve nakliyat sistemiyle taşır.

Bir evden bir başkasına geçmek yeni bir başlangıçtır ve her başlangıç gibi heyecan vericidir.

Ancak bu başlangıcın bir kâbusa dönüşmemesi için eşyalarınızı taşıtırken evden eve nakliyat konusunda uzmanlaşmış bir şirketle çalışmanız gerekiyor.

Çünkü geleneksel taşımacılıkta kullanılan açık kasa araçlar, konunun uzmanı olmayan personel gibi nedenlerle eşyalarınız zarara uğrar.

karşınızda bu zararınızı tazmin edecek kurumsal bir muhatap yoktur.
Oysa Antalya’da faaliyet gösteren şirketimiz, bütün bu sorunlar için kurumsal çözümler üretmekte ve eşyalarınızı en özenli şekilde evinizden alarak yeni yuvanıza yerleştirmektedir.

Antalya nakliyat firmalarının çok yoğun faaliyet gösterdiği bir şehirdir.

Bizim diğer firmalara göre üstünlüğümüz ise size güvenli, hızlı ve güler yüzlü hizmeti sağlayabilecek personel ve ekipmana sahip olmamızdır.
Tamamı kapalı kasa ve içleri evden eve taşıma yapmaya uygun şekilde donatılmış araçlarımız.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNE TAŞIYORUZ

konusunda eğitimli personelimiz, asansör kurulumu v.b. teknolojik desteğimiz sayesinde eşyalarınız herhangi bir zarara uğramayacağı gibi .

olası kazalar gibi istenmeyen durumlar karşısında sigortalanır ve böylece hiçbir kayba uğramadan yeni yuvanıza yerleşirsiniz.
Bu kaliteli hizmeti uygun bir maliyetle veren şirketimiz yeni yuvanıza taşınırken sizlerin de yanında olmaktan mutluluk duyacaktır.

13 Nisan 2018
TÜRKİYE’NİN HER YERİNE TAŞIYORUZ için yorumlar kapalı
862 görüntülenme
Hemen Ara Teklif Al