Erken Rezervasyon Kampanyası
1 Mart 2024 – 30 Ekim 2024 Tarihleri Arasında Yaz Kampanyası Boyunca Erken Rezervasyon Yaptıran Müşterilerimize %20 İndirimli Nakliye Hizmeti Sağlıyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

EVDEN EVE NAKLİYATTA BİZE GÜVENİN !

EVDEN EVE NAKLİYATTA BİZE GÜVENİN !

EVDEN EVE NAKLİYATTA BİZE GÜVENİN !

Pek çok nedenden dolayı yer(ev) değiştirmek zorunda kalırız. Nakliye işinizi yapacak olan firmalarla ilgili de pek çok sorun yaşarsınız.

Evinizi taşıttırdığınız firmaların çıkardığı en büyük sorunlardan birisi de eşyalarınızın sizin emanet ettiğiniz sağlamlıkta kalmaması.

Çoğunun kırılarak size teslim edildiği gibi birde hiç bir telafide bulunmamalarıdır.

Antalya nakliyat olarak bizler evinizi taşırken tüm eşyalarınızın sizin bıraktığınız gibi sizlere iade edilmesi için gerekli tüm önlemlerimizi alıyoruz.
Diğer ekstrem bir durum ise eşyaların kaybolduğuyla ilgili yapılan şikayetler ve çalışılan firmaya bu durumda ulaşılamamasıdır.

Bir de bu sorunlarınıza ödediğiniz yüksek fiyatları eklerseniz evden eve nakliyat sizin için çözülmesi zor bir hal alır.

EVDEN EVE NAKLİYATTA BİZE GÜVENİN

Evden eve nakliyat konusunda istediğiniz zaman bizlere ulaşabilme imkanı tanımakla kalmıyor sizlere uygun fiyatlarla ev taşıma imkanı sunuyoruz.
Evinizi, ofisinizi ve diğer tüm taşıma işlemlerinizi en kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlarla hizmetinize sunup.

Yaşadığınız bu sorunların ortaya çıkmadan önce öngörülüp engelleneceğinin garantisini veriyoruz ve bize ulaşmanızı bekliyoruz.

Antalya devamlı gelişmekte olan şehirlerden bir tanesidir.

Antalya şehrinin içerisinde düzenlenen fuar, seminer, organizasyonlar, yerli ve yabancı turizm, tarihi yapısı bu şehirde adından devamlı söz ettirmektedir.

Antalya’nın nüfusunun artması şehrin genişlemesi nakliyat firmalarının daha yoğun çalışacağını göstermektedir.
Antalya Alanya nakliyat gelişmekte olan teknolojiyle beraber eşyalarınızı daha güvenli ve hızlı bir şekilde istediğiniz noktaya arzu ettiğiniz şekillerde yerleştirmektedir.

Evden eve asansörlü nakliyat sistemi sayesinde kurulumu kolay ve kullanışlı bir şekilde en yüksek katlarda bile eşyalarınızı güvenli bir şekilde paketleyip asansörle indirimini sağlar.

Aracına uygun şekilde yerleştirir. Eşyalarınızı araçlarında zarar görmeden istediğiniz yere güvenle getirir.

Arzu ettiğiniz şekillerde yerleştirir.

Hancı Nakliyat Evden Eve Asansörlü Taşımacılık
Geniş araçları ve güvenilir ekibiyle müşterilerine güven verir. Mobilya monte ve demonte için ustaları, Mobilya’larınız ve elektrikli eşyalarınız için elektrik ustaları profesyonel taşıyıcılarıyla müşterilerinin güvenini her zaman kazanmıştır.

Elbiselerinizi ve eşyalarınızı uygun şartlarda paketler ve paket sarma makinesiyle sarar.

Eşya büyüklüğüne uygun tutulan büyüklükteki araçlarına yerleştirir.

Uygun fiyatlarda yüksek standartlarda hizmet veren Antalya nakliyat 7/24 hizmetiyle ofis, parça eşya, evden eve nakliyat sistemleriyle yanı başınızdadır.

13 Nisan 2018
EVDEN EVE NAKLİYATTA BİZE GÜVENİN ! için yorumlar kapalı
1.019 görüntülenme
Hemen Ara Teklif Al