Erken Rezervasyon Kampanyası
1 Mart 2024 – 30 Ekim 2024 Tarihleri Arasında Yaz Kampanyası Boyunca Erken Rezervasyon Yaptıran Müşterilerimize %20 İndirimli Nakliye Hizmeti Sağlıyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

ZAHMETSİZ NAKLİYAT

ZAHMETSİZ NAKLİYAT

ZAHMETSİZ NAKLİYAT

Taşınma işlemi ne kadar zahmetlidir herkes bilir.

Eşyaların tek tek özenerek kolilenmesi, bir zarar görmemesi için üzerine titrenmesi, kaybolmaması için çabalaması derken stres üzerine stres yaşanır.

Taşınma sırasında en önemli şey işe beyaz eşya, gardrop, masa, büfe yatak vs. gibi hem yükte hem de pahada ağır olan eşyaların en ufak bir zarar görmemesinin sağlanmasıdır.

Bu noktada devreye nakliye firmaları girmektedir.
Teknolojinin ilerlemesi ve taşınma sırasında yaşanan zorlukların etkisi ile evden eve asansörlü nakliyat fikri ortaya çıkmıştır.

Apartmanların veya evlerin kapılarının bir hayli dar olması ile taşınma sırasında bazı eşyaların içeri sokulemaması veya dışarı çıkarılamaması, çizilmesi, ezilmesi vb. s

orununu birçok kişi yaşamıştır.
Asansörlü nakliyat sayesinde her türlü eşya rahatlıkla evinize nakil ediliyor.

Nakliye araçlarında itfaiye merdivenine benzer uzun bir asansörlü merdiven bulunuyor ve eşyalar, taşınılacak evin penceresinden bu asansör sayesinde nakil ediliyor.

Hem de kırılmadan, çizilmeden, zarar görmeden.
Son zamanlarda iyice yaygınlaşan bu yöntem sadece İstanbul’da değil, Antalya nakliyat firmaları tarafından da uygulamaya geçmiştir.

Ambalajlı Nakliye

Firma ayrıca evimizin ve işyerinizin taşınmasında her türlü doğabilecek riskleri de sigorta ile teminat altına almaktadır.

Antalya Şehir içi Nakliyat

Bu sigorta ev sahibinin bütün mal ve eşyaların taşıma sırasında her türlü hasar ve kayıpları teminat ile güvence altına alır.
Firma profesyonel yapısı ve işi bilen deneyimli elemanları ile bölgede en iyilerinden biridir.

Sizde bu ve benzeri firmalardan bu hizmeti talep edin. Hem malinizi en kısa sürede yeni evinize taşıtın hem de kendinizi yorup sağlık riskleri almayın.

Eviniz ve eşyanız önemli.

13 Nisan 2018
ZAHMETSİZ NAKLİYAT için yorumlar kapalı
897 görüntülenme
Hemen Ara Teklif Al